Travesti revue Techtle Mechtle s nadčasovým zábavným pořadem ,,2 106,, ! ZRUŠENA edit delete

20.5.2014 | Dana Josková

Pro malý zájem je toto představení zrušeno. Zakoupené vstupenky můžete vrátit a peníze dostanete zpět v Městské knihovně a Informačním centru Ždírec n.D. Tel.: 569 694 620.

 

 

Travesti revue Techtle Mechtle míří do našeho města s nadčasovým zábavným pořadem ,,2 106,, !

Lukáš, Honza a Alex - tři muži, kteří se téměř každý večer změní v krásné ženy na prknech divadel a kulturních domů v celé České republice i na Slovensku! Dvakrát do roka tato známá travesti formace připravuje zbrusu nový zábavný pořad s výpravnou divadelní scénou a řadou jevištních kostýmů. Jejich pořady jsou postavené na parodii, nadsázce, humoru a hlavním cílem jsou rozesmáté tváře publika, které tvoří převážně ženy.

 Kromě zpěváků a zpěvaček s oblibou parodují také politiky, aktuální dění ve společnosti a známé zábavné scénky od 80. let až po současnost. V pořadu s názvem ,, 2 106 ,, se můžete těšit na náhled do budoucnosti očima slečen Dolores, Stacey a mistra Alexe. Co nás čeká? Jak bude vypadat budoucnost dalších generací? Věřte, že bude zatraceně pestrá, barevná, veselá, rozesmátá ... Tedy alespoň u nás!

 Těšit se můžete na Halinu Pawlovskou, Karla Gotta, Rickyho Martina, Šíleně smutnou princeznu a řadu dalších včetně speciálního hosta večera! Více informací na internetových stránkách www.techtlemechtlerevue.cz

Vstupné: předprodej 220 Kč, na místě 250 Kč

Předprodej v městské knihovně.

Tel.:  569 694 620, email: knihovna@zdirec.cz

www.kzm-zdirec.cz

 

 

Srdečně zvou pořadatelé!