Travesti revue Techtle Mechtle edit delete

15.10.2013 | Soňa Zvolánková

Ve středu 23. 10. 2013 od 19.00 hodin v sále městského kina ve Ždírci nad Doubravou bude odehráno vystoupení skupiny v NOVÉ sestavě

pod názvem Travesti revue Techtle Mechtle ,,Změna je život“.

VSTUPNÉ: 220 Kč V PŘEDPRODEJI, NA MÍSTĚ 250 Kč.

Ti, kteří si již v předprodeji zakoupili vstupenky na původní skupinu Hanky Panky a vstupenky chtějí vrátit, tak mohou učinit kdykoli v otevírací době městské knihovny a IC. Pokud se rozhodnou jít na nový travesti pořad v náhradním termínu, vstupenky jsou platné!

Odůvodnění: Z důvodu náhlého úmrtí jednoho z kolegů skupiny Hanky Panky, a poté i následných událostí, skončila veškerá další činnost skupiny Hanky Panky v sestavě – Stefany, Sofie, Dolores a Alex. Všechna další vystoupení v tomto seskupení byla zrušena.

 

Známé tváře Dolores a Alex uvádějí slečnu Stacey a TRAVESTI REVUE TECHTLE MECHTLE s pořadem ,,Změna je život“.

 Bývalí členové známé travesti skupiny, kterou jste znali z předchozích vystoupení v našem městě, Dolores a Alex, se po vzájemné dohodě rozhodli vydat na vlastní dráhu a přivážejí zcela nový projekt v České republice – travesti revue Techtle Mechtle! K mistru Alexovi a slečně Dolores přišla i zbrusu nová posila a hvězda pražského kabaretu slečna Stacey, která je nejlepší imitátorkou Cher u nás.

Ve dvouhodinovém zábavném pořadu se zcela novou koncepcí a provázaností najdete velkou řadu komických scének, které znáte z oblíbených zábavných pořadů 90. let a zároveň se jednotliví účinkující předvedou coby hvězdy české i zahraniční hudební scény. Svůj první pořad v této nové sestavě nazvali zcela příznačně ,,Změna je život“. Těšit se můžete na Petra Kotvalda, Celine Dione, Jiřího Korna, Helenu Vondráčkovou, společně se podíváme i na známý pořad Volejte věštce, pravou a nefalšovanou spartakiádu, známou scénku Jiřiny Bohdalové a Karla Šípa, Ilonu Csákovou či pohádkovou šíleně smutnou princeznu a Dádu Patrasovou.

Srdečně zvou pořadatelé!