Internet pro veřejnost- provozní řád edit delete

29.9.2006 | Zdeňka Lédlová

Internet - provozní řád.

Uživatel Internetu uhradí poplatek 10,-Kč za každou započatou hodinu používání PC (tento poplatek není poplatkem za využívání služeb Internetu).

Černobílý tisk 2,-Kč za stranu; barevné obrázky + text 10,-Kč za 1 stranu.

Uživatelé si předem mohou zamluvit místo dle dohody. Při velikém zájmu se uživatelé budou nuceni po jedné hodině provozu u PC vystřídat. Doba prodlení při zamluvení je max. 15 minut. Zamluvit  stanici je možno i telefonicky - tel.: 569 694 620, nebo na knihovna@zdirec.cz; ic@zdirec.cz

Uživateé mohou používat pouze předinstalovaný software. V případě poruchy připojení je uživatel povinen tuto skutečnost neprodleně hlásit obsluze.

Zájemci mladší 18-ti let nesmí navštěvovat stránky s erotickým nebo pornografickým materiálem.

Uživatel musí dbát pokynů obsluhy.

V případě porušení provozního řádu může být uživatel vykázán. Tímto nezaniká jeho povinnost uhradit stanovený poplatek za využití PC.

Zlepšení dostupnosti Internetu pro veřejnost.

Návštěvníci se mohou ve vnitřních prostorech knihovny připojit k Internetu s vlastním přineseným zařízením (notebook či PDA) pomocí bezdrátové wifi sítě a v omezeném pokrytí i pomocí bluetooth (omezené pokrytí je dáno touto technologií). Připojení i Internetu s vlastní technikou není zpoplatněno, protože internetové připojení knihovny poskytuje městu zdarma Ministerstvo informatiky ČR.

Soubory ke stažení:
jpg FotoKnihovna_a_IC1.jpg 102 kB Městská knihovna a Informační centrum Brodská 120 582 63 Ždírec nad Doubravou tel.: 569 694 620