Týden knihoven edit delete

6.9.2007 | Zdeňka Lédlová

Naše akce k Týdnu knihoven:

SOUTĚŽ pro DĚTI:


Městská knihovna a Informační centrum vyhlašuje malířskou soutěž pro děti na téma:

Můj zážitek z prázdnin“.

Namalované obrázky na čtvrtku formátu A4 (nesmí chybět podpis a označení třídy) doneste prosím do konce září do Městské knihovny.

Nejhezčí obrázky budou otisknuty v Našich novinách a autoři nepřijdou ani o malou odměnu. Tato akce se vztahuje k Týdnu knihoven, který proběhne hned začátkem října, a kdy knihovny opět oslaví svůj velký svátek. Právě v týdnu knihoven budou vyhlášeny vítězové soutěže a bude jim předána malá odměna.

Soutěžit se bude v kategorii: 1.-5. třída

                              6.-9. třída

Dále:

1. - 4. 10 . registrace nových čtenářů zdarma

1. - 12. 10. amnestie pro zapomnětlivé čtenáře - každý dlužník, který v Týdnu knihoven v provozních hodinách navštíví knihovnu a knihy v pořádku vrátí, bude osvobozen od zaplacení upomínky


V


pondělí 1. října a v pondělí 8. 10.

Internet můj pomocník a rádce: zveme maminky na mateřské dovolené a seniory do knihovny, kde si budou moci zdarma vyzkoušet práci s internetem.

Od pondělí 1. 10. do pátku 12. 10. (v pátek 5.10. bude v knihovně a IC zavřeno! - Knižní veletrh v Havl. Brodě)

Umíš používat ON-LINE katalog? Čtenáře, kteří se „obávají“ vyhledávání v našem elektronickém katalogu, vše rádi naučíme!


Od 1.10. do 12.10. (mimo pátku 5.10.) : Ždírecká provázkiáda aneb Podej ruku své knihovně

Čtenáři a návštěvníci knihovny tak dostanou možnost projevit vztah ke své knihovně tím, že přinesou do knihovny jakýkoliv provázek maximálně 0,5 m dlouhý. Na provázek můžete připevnit svůj vzkaz nebo přání, či výtku knihovně. Přijďte také Vy a navažte svůj kousek provázku se vzkazem pro knihovnu!


 

Malá burza vyřazených knih: přijďte si vybrat knihu v hodnotě 10,-Kč a udělat tak radost sobě, nebo svým blízkým.

Burza bude probíhat po celý měsíc říjen!


UPOZORNĚNÍ!

V pátek 5. října 2006 bude v knihovně a IC z důvodu Knižního veletrhu v Havlíčkově Brodě zavřeno! 


Všichni jste srdečně zváni nejen do knihovny, ale i do naší nově otevřené galerie, kde si můžete prohlédnout brusičské umění pana Milana Pátka, a také jeho obrazy, ze kterých na Vás dýchne krása naší malebné Vysočiny!

Zdena Lédlová a Dana Josková