ROZLOSOVÁNÍ – jaro 2005 edit delete

11.5.2005 | Dana Matějková

I. mužstvo: divize “D”

12.3. Břeclav - Dekora

20.3. Hrušovany – Dekora

27.3. Dekora – Kyjov začátek v 15.00 hod.

3.4. Slavičín - Dekora

10.4. Dekora - Mutěnice začátek v 16.00 hod.

17.4. Žďár n.S. - Dekora

24.4. Dekora - Prostějov začátek v 16.30 hod.

1.5. Třebíč - Dekora

8.5. Dekora – Napajedla začátek v 16.30 hod.

14.5. Rousínov- Dekora

22.5. Dekora – Vyškov začátek v 16.30 hod.

29.5. Brumov – Dekora

5.6. Dekora – Horka n.M. začátek v 16.30 hod.

12.6. Jihlava “B” – Dekora

19.6. Dekora – Lipník začátek v 16.30 hod.

“B” mužstvo: okresní přebor

2.4. Dekora – Habry “B” začátek v 15.30 hod.

10.4. Šmolovy – Dekora

16.4. Dekora - Víska začátek v 16.00 hod.

23.4. Staré Ransko – Dekora

30.4. Dekora - Kožlí začátek v 16.30 hod.

8.5. Keřkov- Dekora

14.5. Dekora – Leština začátek v 16.30 hod.

18.5. Dekora - Tis začátek v 16.30 hod.

22.5. Dolní Město - Dekora

28.5. Dekora - Havlíčkova Borová začátek v 16.30 hod.

4.6. Ledeč "B" - Dekora

11.6. Dekora - Golčův Jeníkov začátek v 16.30 hod.

19.6. Přibyslav "B" - Dekora

Dorost: I. třída skupiny “A”

2.4. Dekora – Polná začátek v 13.00 hod.

9.4. Žirovnice - Dekora

16.4. Dekora - Světlá n.S. začátek ve 13.30 hod.

23.4. Havlíčkova Borová - Dekora

27.4. Dekora – Tis začátek v 17.00 hod.

30.4. Dekora – Pacov začátek ve 14.00 hod.

8.5. Měřín - Dekora

14.5. Dekora – Puklice začátek ve 14.00 hod.

22.5. Brtnice – Dekora

28.5. Dekora - Třešť začátek ve 14.00 hod.

5.6. Telč - Dekora

11.6. Dekora - Přibyslav začátek ve 14.00 hod.

19.6. Jiřice - Dekora

Žáci: I. třída skupiny “A”

9.4. Dekora - Třešť začátek mladší v 9.00, starší v 10.30 hod.

16.4. Ledeč n.S. - Dekora

23.4. Dekora - Počátky začátek mladší v 9.00, starší v 10.30 hod.

30.4. Polná – Dekora

7.5. Dekora - Havlíčkův Brod začátek mladší v 9.00, starší v 10.30 hod.

15.5. Černovice - Dekora

21.5. Dekora - Světlá n.S. začátek mladší v 9.00, starší v 10.30 hod.

29.5. Batelov – Dekora

4.6. Dekora – Luka n.J. začátek mladší v 9.00, starší v 10.30 hod.

11.6. Dekora - Přibyslav začátek mladší v 9.00, starší v 10.30 hod.

18.6. Kamenice n.L. - Dekora