Termíny mistrovských utkání SK Dekora - podzim 2005 / výsledky edit delete

31.10.2005 | Dana Matějková

"A" mužstvo

14.8. Dekora - Žďár n.S.  2:3  (br. Kozlík, Kolouch)

21.8. Dekora - Brumov  0:1

27.8. Mutěnice - Dekora  5:3 (br. Klupka, Nepovím, Ptáčník)

4.9. Dekora - Napajedla  1:1 (br. Veselý)

11.9. Kyjov - Dekora  0:1 (br. Čalkovský)

18.9. Dekora - Hrušovany  2:0 (br. Čalkovský, Kolouch)

25.9. Vyškov - Dekora  2:0

28.9. Vel. Meziříčí - Dekora  2:0

2.10. Dekora - Třebíč  1:3 (br. Čalkovský)

9.10. Šardice - Dekora  2:1 (br. Kolouch)

16.10. Dekora - Morkovice  0:2

23.10. Slavičín - Dekora 3:1 (br. Čalkovský)

30.10. Dekora - Židenice 1:1 (br. Kozlík)

5.11. Rousínov - Dekora

13.11. Dekora - Líšeň

 

"B" mužstvo

14.8. Lučice - Dekora  1:2 (br. Máša, Ročárek)

20.8. Dlouhá Ves - Dekora  3:1 (br. Tecl)

27.8. Dekora - H.Borová  3:2 (br. Legát, Máša /PK/, Burian)

3.9. Lipnice - Dekora  2:0

10.9. Dekora - Šmolovy  4:0 (br. Jiří Matějka, Bílek, Havelka /PK/, Jan Matějka)

18.9. Dolní Město - Dekora  2:1 (br. Legát)

24.9. Dekora - Staré Ransko  1:3 (br. Havelka)

2.10. Přibyslav "B" - Dekora  0:1 (br. Havelka)

8.10. Dekora - Tis  1:1 (br. Petruželka)

15.10. Ledeč n.S. "B" - Dekora  3:1 (br. Bílek)

22.10. Dekora - Leština  2:2 (br. Bílek, Polanský)

30.10. Keřkov - Dekora  1:4 (br. Bílek 2x, Havelka, Zrzavý)

5.11. Dekora - Okrouhlice

 

Dorost

27.8. Dekora - Štoky  2:2 (br. Stehlík, vlastní)

4.9. Věžnice - Dekora  4:3 (br. Pril, Schnabl, Vařečka)

17.9. Šlapanov - Dekora  4:1 (br. Starý)

24.9. Dekora - Velká Losenice  1:1 (br. Dalibor Štěrba)

28.9. Dekora - Mírovka  1:4 (br. Schnabl)

1.10. Šmolovy - Dekora  4:0

8.10. Dekora - Pohled  2:0 (br. Stehlík, Křesťan)

29.10. Staré Ransko - Dekora

 

Žáci

27.8. Dekora - Rozsochatec  2:1 (br. Z.Zvolánek, Jágr)

3.9. Dlouhá Ves - Dekora  0:5 (br. Z.Zvolánek 2x, Štěrba, Černý, Pešek)

10.9. Dekora - Havl. Borová  5:0 (br. M.Černý 2x, Z.Zvolánek, Říha, Štěrba)

17.9. Šlapanov - Dekora  0:10 (br. Pešek 2x, Zahradník 2x, Štěpánek 2x, Z.Zvolánek, Havelka, Říha, Jágr)

24.9. Dekora - Velká Losenice  0:1

28.9. Dekora - Mírovka  3:0 (br. Z.Zvolánek, Zahradník 2x)

1.10. Šmolovy - Dekora  1:3 (br. Zvolánek 2x, D.Štěrba)

8.10. Dekora - Pohled  1:1 (br. Štěpánek)

15.10. Libice - Dekora  2:5 (br. Z.Zvolánek 2x, Zahradník 2x, M.Černý)

22.10. Dekora - Chotěboř "B"  13:0 (br. Turnhöffer 3x, Z.Zvolánek 3x, Štěpánek 2x, Havelka, Černý, Zahradník, Havlíček, Říha)

29.10. Staré Ransko - Dekora

 

Starší přípravka

4.9. Dekora - Staré Ransko  1.zápas- 15:0 (br. Malínský 5x, Havlíček 4x, Baďura 4x, Pátek 2x), 2.zápas- 21:1 (br. Havlíček 6x, Malínský 4x, Fousek 3x, Doležal 2x, Dvořák 2x, Pátek 2x, Baďura, Zetek)

11.9. Dekora - Přibyslav  1.zápas- 3:1 (br. Doležal, Fajt, Baďura), 2.zápas- 3:4 (br.Baďura, Havlíček)

18.9. Lípa - Dekora  1.zápas- 1:7, 2. zápas- 1:10

25.9. Dekora - Ledeč n.S.  1.zápas- 5:1 (br. Havlíček 2x, Baďura, Pátek, Fajt), 2.zápas- 8:0 (br. Baďura 2x, Havlíček 2x, Pátek 2x, Dvořák, Zetek)

2.10. Havl. Brod "B" - Dekora  1.zápas- 4:1 (br. Zetek), 2.zápas- 3:2 (br. Baďura, Pátek)

9.10. Dekora - Chotěboř "B"  1.zápas- 1:3 (br. Malínský), 2.zápas- 2:2 (br. Pátek, Havlíček)

16.10. Dekora - Golčův Jeníkov  1.zápas- 7:1 (br. Havlíček 2x, Pátek 2x, Baďura, Malínský, Doležal), 2.zápas- 10:3 (br. Doležal 3x, Pátek 3x, Havlíček, Dvořák, Baďura, Dymáček)

 

Mladší přípravka

11.9. Dekora - Přibyslav  1.zápas- 1:4 (br. Slezák), 2.zápas 2:1 (br. Klement, Jaroš)

18.9. Habry - Dekora  zápas odložen

25.9. Dekora - Ledeč n.S.  soupeř se nedostavil

2.10. Havl. Brod "B" - Dekora  1.zápas- 4:0, 2.zápas- 7:1 (br. Slezák)