Samospráva města Ždírec nad Doubravou 2018-2022 edit delete

Starosta, místostarosta

starosta

Ing. Bohumír Nikl

SNK Ždírec nad Doubravou

místostarosta 

Ing. František Němec

KDU-ČSL

 


Rada města

 Ing. Bohumír Nikl

 SNK Ždírec nad Doubravou

 Ing. František Němec

 KDU-ČSL

 Jan Martinec

 SNK Ždírec nad Doubravou

 Ing. Jiří Pavlíček

 SNK Ždírec nad Doubravou

 Ing. Jan Matějka

 SNK Ždírec nad Doubravou

 

Zastupitelstvo města

Ing. Jiří Pavlíček 

 SNK Ždírec nad Doubravou 

Jan Martinec

 SNK Ždírec nad Doubravou

Ing. Jan Matějka

 SNK Ždírec nad Doubravou

Ing. Bohumír Nikl

 SNK Ždírec nad Doubravou

Václav Pátek ml.

 SNK Ždírec nad Doubravou

Ing. Jiří Uchytil

 SNK Ždírec nad Doubravou

Mgr. Jan Marek

 SNK Ždírec nad Doubravou

Ing. František Jeřábek

 SNK Ždírec nad Doubravou

Martina Hamederová, DiS.  

 SNK Ždírec nad Doubravou

Naděžda Turnhöferová

 SNK Ždírec nad Doubravou

Aleš Bažout

 ODS

Ing. Tomáš Kasal

 ODS

Mgr. Bc. Martina Hojná

 ODS

Martin Štěpánek

 KSČM

Ing. František Němec

 KDU-ČSL

 

Finanční výbor

 předseda

 Aleš Bažout

 ODS

 člen

 Ing. Jiří Uchytil

 SNK Ždírec nad Doubravou

 člen

 Martin Štěpánek

 KSČM

 člen 

 Ing. František Jeřábek 

 SNK Ždírec nad Doubravou

 člen

 Ing. Tomáš Kasal

 ODS

 

Kontrolní výbor

 předseda

 Martina Hamederová, DiS.

 SNK Ždírec nad Doubravou

 člen

Mgr. Bc. Martina Hojná

 ODS

 člen

 Naděžda Turnhöferová

 SNK Ždírec nad Doubravou

 člen 

 Mgr. Jan Marek 

SNK Ždírec nad Doubravou

 člen

 Václav Pátek

 SNK Ždírec nad Doubravou

 

Osadní výbor Nové Ransko

 předseda

 Jozef Somsi

 člen

 Marie Janovská

 člen

 Mgr. Dita Součková

 člen 

 Věra Šťastná

 člen

 Lenka Pešavová

 člen

 David Pešava st.

 

Osadní výbor Kohoutov

 předseda

 Alena Moravcová

 člen

 Ivana Durdilová

 člen

 Václav Pátek ml.

 

Osadní výbor Benátky

 předseda

 Eliška Coufalová

 člen

 Anna Přibylová

 člen

 Lubomír Doležal

 člen 

 Radek Vařečka

 

Osadní výbor Údavy

 předseda

 Naděžda Turnhöferová

 člen

 Miroslav Rothanzl

 člen

 Mgr. Oldřich Milt

 člen 

 Bohuslav Němec

 člen

 Václava Rothanzlová

 

 člen

 Petr Turnhöfer

 

Osadní výbor Stružinec

 předseda

 Ladislav Novák

 člen

 Miloslav Bouška

 člen

 David Šikl

 

Osadní výbor Studenec

 předseda

 Zdeněk Hamák

 člen

 Lucie Vařejčková

 člen

 Milan Bezouška

 člen 

 Václav Štěrba st.

 člen

 Jan Culek

 

 člen

 Jana Jelínková

 člen

 Ing. Michal Zvolánek

 

Redakční rada Našich novin

 předseda

 Zdeňka Lédlová

 člen

 Jana Uchytilová

 člen

 Dana Vavroušková

 člen

 Anna Horáková

 člen

 Dana Josková


Klub seniorů

 předseda

 Ludmila Andělová

 člen

 Ludmila Sotonová

 člen

 Emílie Hochmanová

 

Klub maminek

 předseda

 Martina Šindelářová

 člen

 Lenka Němcová

 člen

 Lucie Jirásková

 

Komise pro kulturu a sport

 předseda

 Dana Josková

 člen

 Jitka Novotná

 člen

 Miroslava Bažoutová

 člen

 Dana Vavroušková 

 člen

 Tomáš Ilich

 

 

 

Termíny zasedání zastupitelstva města 2020 

  9. zasedání

       6. února 2020

10. zasedání

     4. června 2020

11. zasedání 

          3. září 2020

12. zasedání 

      22. října 2020

13. zasedání 

 17. prosince 2020

Začátky zasedání v 18:00. Změna termínů zasedání a času zahájení vyhrazena!

Inventarizace majetku a závazků k 31.12.2014 edit delete

Zastupitelstvo města projednalo na 3. zasedání dne 23.4.2015 zprávu o provedené inventarizaci majetku a závazků města k 31.12.2014.
29.4.2015, Libor Málek, rubrika Samospráva