Výsledky voleb do zastupitelstva města Ždírec nad Doubravou edit delete

27.9.2022 | Nela Niklová

Výsledky voleb do zastupitelstva města Ždírec nad Doubravou     

Pořadové číslo

Jméno zastupitele

Volební strana

Počet  hlasů

1.

 Ing. Jiří Pavlíček

SNK Ždírec nad Doubravou

690

2.

 Jan Martinec

SNK Ždírec nad Doubravou

674

3.

 Ing. Bohumír Nikl

SNK Ždírec nad Doubravou

590

4.

 Václav Pátek

SNK Ždírec nad Doubravou

587

5.

 Ondřej Málek

SNK Ždírec nad Doubravou

584

6.

 Zdeňka Lédlová

SNK Ždírec nad Doubravou

562

7.

 Ing. Jiří Uchytil

SNK Ždírec nad Doubravou

470

8.

 Naděžda Turnhöferová

SNK Ždírec nad Doubravou

438

9.

 Ing. Tomáš Kasal

ODS

399

10.

 Ing. František Němec

KDU-ČSL

395

11.

 Martin Štěpánek

KSČM

266

12.

 Mgr. Marie Pavlíčková

KDU-ČSL

264

13.

 Ing. Michal Zvolánek

KDU-ČSL

259

14.

 Ing. Robert Málek

ODS

219

15.

 Alena Koutná

KSČM

198

V souvislosti s koncem volebního období 2018 – 2022 bych chtěl ze své pozice poděkovat všem členům zastupitelstva za práci ve prospěch města. Povedla se nám celá řada úspěšných akcí, kterými jsme naše město posunuli zase o kousek dál. Ždírec má patřit svým občanům a naše snahy vedou právě tímto směrem. Mezi největší akce patřila bezpochyby dostavba základní školy s multifukčním hřištěm, dům s pečovatelskou službou a v posledních týdnech také moderní a nadčasová hasičská zbrojnice s moderním hasičským autem. K  tomu celá řada menších projektů, které jsou neméně důležité. Nakonec, každý host, který do našeho města přijel, tak blahopřál celému sboru zastupitelů za odvahu v relativně malém městě dělat velké věci. A to se nám daří.

V zářijových volbách slavilo úspěch 9 zastupitelů do městského zastupitelstva pro období 2022 – 2026, a tak budou věnovat svůj čas pro naše město i nadále. Šest zastupitelů se rozhodlo buď z pracovních, zdravotních nebo rodinných důvodů o mandát neusilovat nebo ve volbách neuspěli. Mé poděkování za práci patří bývalým členům zastupitelstva, paní Martině Hamederové, Dis., paní Mgr. Bc. Martině Hojné, panu Mgr. Janu Markovi, panu Ing. Janu Matějkovi, panu Ing. Františku Jeřábkovi a panu Aleši Bažoutovi.

Všem zvoleným členům zastupitelstva a zejména novému nejužšímu vedení města přeji do nadcházejícího období hodně chuti do společné práce tak, aby navázali na úspěšnou činnost všech svých předchůdců. Jenom díky společnému úsilí a jednotnému, rozhodnému přístupu se Ždírci daří tak, že nám široké okolí jenom tiše závidí.

Ing. Bohumír Nikl

Soubory ke stažení:
pdf zapis-o-vysledku-voleb-do-zastupitelstva-mesta.pdf 80 kB Výsledky voleb do zastupitelstva města Ždírec nad Doubravou