Multiquest Národním geoparkem Železné hory

STAŇ SE LOVCEM INDICIÍ A ULOV SI SBĚRATELSKOU RARITU Jak dobře znáte Železné hory?

Národní geopark Železné hory si pro Vás ve spolupráci s informačními centry připravil honbu za pokladem. K tomu, abyste se k pokladu dostali, musíte odhalit heslo, které se ukrývá v tajence. Soutěž Vás nebude nic stát, pouze čas a někdy trochu námahy při přemýšlení nad jednotlivými úkoly. Pro úspěšné odhalení hesla musíte navštívit dostatečný počet soutěžních okruhů, kterých je celkem 13 a každý z nich Vás zavede na zajímavá místa na území Národního geoparku Železné hory. Pro deset vylosovaných je připravena sběratelská geologická odměna. Soutěže se účastní tato informační centra: Chrudim, Slatiňany, Heřmanův Městec, Třemošnice, Seč, Chotěboř, Hlinsko, Nasavrky, Skuteč, Chrast, Luže, Proseč a Ždírec nad Doubravou.

Pod níže uvedenými pravidly naleznete letáky, kde se dozvíte další informace, ale hlavně získáte křížovku, jejímž vyplněním zjistíte heslo k pokladu!

Soutěžní leták s křížovkou ke stažení ZDE

Quest-tajenka-mala

PRAVIDLA SOUTĚŽE

  1. Cílem soutěže je najít heslo, které se skrývá v tajence. K odhalení hesla slouží indicie, které se do tajenky vkládají. Tyto indicie najdete při putování Národním geoparkem Železné hory.
  2. Úkolem soutěžícího je navštívit jednotlivé soutěžní okruhy. Po úspěšném vyřešení soutěžního okruhu na Vás čeká odměna v podobě jedné indicie. Po seskládání dostatečného množství indicií pak odhalíte heslo, které zašlete na adresu geoparkzh@vz.cz nebo jej spolu s kontaktními údaji sdělíte na jednom z účastnických informačních center.
  3. Každý soutěžící, který správně zaslal soutěžní heslo, bude zařazen do slosování o hodnotné ceny (přehled aktuálních cen je uveden na www.geopark.cz a na www.chrudimsko-hlinecko.cz)
  4. Soutěžní okruhy jsou nenáročné a zaberou Vám nejvýše půl den. Pro úspěšné absolvování každého okruhu, je třeba si na informačním centru vyzvednout soutěžní list, který je pro každý okruh odlišný. Tyto listy jsou ke stažení i na webových stránkách zúčastněných informačních center, Národního geoparku Železné hory (www.geoparkzh.cz) a turistické oblasti Chrudimsko-Hlinecko (www.chrudimsko-hlinecko.cz)
  5. Soutěže se účastní tato informační centra: Chrudim, Slatiňany, Heřmanův Městec, Třemošnice, Seč, Chotěboř, Hlinsko, Nasavrky, Skuteč, Chrast, Luže, Proseč a Ždírec nad Doubravou.
  6. Soutěž není časově omezena. Slosování bude probíhat vždy ke konci kalendářního roku. Datum slosování a ceny budou zveřejněny v prostorách všech zúčastněných informačních center, na jejich webových stránkách, na stránkách Národního geoparku Železné hory (www.geoparkzh.cz) a turistické oblasti Chrudimsko-Hlinecko (www.chrudimsko-hlinecko.cz) . Po slosování bude na těchto místech k nahlédnutí také seznam výherců.


Questy k jednotlivým informačním centrům

Heřmanův Městec

Hlinsko

Chotěboř

Chrast

Chrudim

Luže

Toulovcovy Maštale

Nasavrky

Seč

Skuteč

Slatiňany

Třemošnice

Ždírec nad Doubravou