Mapy

DSC-0323

CYKLoturistická mapa - havlíčkobrodsko

V mapě naleznete značené i doporučené cyklotrasy, turistické trasy, sjízdnost - klasifikace povrchů, profily, tipy na výlety, cykloslužby, objekty "Cyklisté vítáni", apod.


Cena: 140 Kč

DSC-0315

TURISTICKÁ MAPA - PARDUBICKO/CHRUDIMSKO

Podrobná turistická mapa regionu Pardubicko a Chrudimsko v měřítku 1:40 000.


Cena: 80 Kč


DSC-0324

Turistická mapa - Havlíčkobrodsko 

Oblíbená edice Klubu českých turistů v měřítku 1:50 000. Podrobná mapa, která zobrazuje vedle základního obsahu (všechna sídla a jejich části, železnice, silnice, hlavní cesty, vrstevnice po 10 m, výškové kóty atd.) také kompletní síť turistických značených cest, cyklostezky a podrobný turistický obsah: hrady, zámky, zříceniny, rozhledny, přírodní rezervace, místa dalekého výhledu, orientační body v krajině, kempy a mnoho dalšího.  


Cena: 125 Kč

DSC-0328

Turistická mapa - havlíčkobrodsko, jihlavsko

Podrobná turistická mapa doplněná popisy turistických zajímavostí. V přehledném mapovém podkladu jsou kromě stezek pro pěší vyznačeny i hlavní cyklotrasy, turistické zajímavosti všeho druhu, kempy, restaurace, rozhledová místa atd.


Cena: 55 Kč

DSC-0316

Turistická mapa - Železné hory

Oboustranná turistická a cykloturistická mapa  Železné hory 1 : 25 000 (Hlinecko - Chotěbořsko - Nasavrcko - Seč - Slatiňany - Trhová Kamenice - Třemošnicko). CHKO Železné hory - vodní nádrž Seč - CHKO Žďárské vrchy. Mapa obsahuje klasické polohopisné a výškopisné prvky, dále pásové turistické značení, místní a naučné stezky, cykloturistické trasy, cyklostezky, místa pro inline bruslení, hipotrasy, lyžařské trasy, vrstevnice: 10 m.

Cena: 80 Kč 

DSC-0319

Turistická a cykloturustická mapa - Žďárské vrchy

Oboustranná turistická a cykloturistická mapa 1:25 000 (Hlinecko - Svratecko - Velké Dářko - Zelená hora - Tři Studně - Novoměstsko Hlinsko - Svratka - Nové Město na Moravě - Ždírec nad Doubravou - Žďár nad Sázavou).


Cena: 120 Kč

DSC-0320

Cykloturistická mapa - Žďárské vrchy

Podrobná cykloturistická mapa oblasti v měřítku 1:60 000. 


Cena: 125 Kč

DSC-0318(1)

Cykloturistická mapa - koruna vysočiny

Turistická oblast Koruny Vysočiny Cykloturistická mapa (Bítešsko, Bystřicko, Nedvědicko, Novoměstsko, Tišnovsko, Velkomeziříčsko, Žďársko).

Měřítko: 1 : 60 000.


Cena: 90 Kč

DSC-0326(1)

žďárskými vrchy křížem krážem

Průvodce naučnou cyklostezkou po Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. 1 : 55 000


Cena: 20 KčDSC-0322

Žďársko - Novoměstsko- Bystřicko

Panoramatická mapa a průvodce. Malovaná mapa.


Cena: 80 Kč

DSC-0325

29 VYSOČINA - ŽELEZNÉ HORY A SVITAVSKO 

Mapa turistických zajímavosti obsahuje 182 tipů na výlety v regionu Vysočina - Železné hory a Svitavsko.

Součástí mapového podkladu jsou praktické a turistické informace. Na rubové straně mapy je seznam turistických zajímavostí s uvedenými prodejci turistických vizitek. Součástí mapy jsou výřezy měst: Havlíčkův Brod, Chrudim, Slatiňany, Luže, Vysoké Mýto, Litomyšl a Česká Třebová.


Cena: 80 Kč

DSC-0327(1)

Mikroregion podoubraví

Cykloturistická mapa Podoubraví (Chotěbořsko, CHKO Železné Hory ad.) v měřítku 1:50 000.

Cena: 30 Kč

DSC-0297(2)

Na kole a pěšky Podoubravím

Na kole i pěšky Podoubravím je skládací mapka mikroregionu Podoubraví. Mapa je propojením cyklotras celého území svazku. Skládací mapka je oboustranná a je ve formátu A1.

Na jedné straně je mapa mikroregionu Podoubraví s vyobrazením několika cyklotras. Hlavní páteřní cyklotrasou je Podoubravská cyklotrasa vedoucí z Krucemburku podhůřím Železných hor až do Vilémova a zpět přes Chotěboř a Havlíčkovu Borovou. Na tuto cyklotrasu navazují vedlejší trasy tak, aby bylo propojeno všech 28 členských obcí svazku.

Na druhé straně mapky jsou základní informace o každé obci včetně tipů na turisticky zajímavá místa.


Cena: 25 Kč

DSC-0330

Mikroregion podoubraví

Informační brožura provede čtenáře jednotlivými obcemi Svazku obcí Podoubraví, seznámí s historií, přítomností i významnými rodáky. Brožura obsahuje údaje o kulturních, technických i přírodních zajímavostech a tipech na výlety. To vše doplňují informace o možnostech kulturního a sportovního vyžití, ubytování, stravování a dalších služeb.


Cena: 30 Kč

DSC-0298(2)

Turistický průvodce pro pěší i cyklisty

Turistický průvodce pro pěší i cyklisty nabízí seznámení s okolím krásné Českomoravské vrchoviny, hodnotami přírodními, historickými a kulturními.


Cena: 20 Kč

DSC-0321

Na kole i pešky Vysočinou a Pardubickem

Cykloturistická aplikace na KOLE i PĚŠKY obsahuje tipy na výlety, ale i přírodní zajímavosti. Tato jednoduchá aplikace Vám pomůže zjistit jaké cyklostezky a stezky se nacházejí ve zvolené oblasti. 


Cena: 120 Kč

DSC-0317

CYKLOMAPA - VYSOČINA

Cyklistické trasy po Vysočině - oboustranná. Tato jednoduchá aplikace Vám pomůže zjistit jaké cyklostezky a stezky se nacházejí ve zvolené oblasti.

Cena: 50 Kč 

DSC-0312(1)

ČESKO-ROZHLEDNY A VYHLÍDKOVÁ MÍSTA

Přehledná mapa, informace, zajímavosti, místa dalekého rozhledu (rozhledny a vyhlídková místa). 1 : 500 000


Cena: 93 Kč

DSC-0313(1)

ČESKO - HRADY A ZÁMKY

Jednostranná automapa hrady a zámky Česka. Mapa obsahuje množství symbolických značek znázorňujících hrady a zámky, stejně jako silnice s kilometráží, přírodní zajímavosti a kulturní památky a památky UNESCO. Dále mapa obsahuje texty se základními informacemi (čj, aj, nj) o hradech a zámcích doprovázené jejich vyobrazením.
1: 500 000


Cena: 140 Kč

DSC-0314(1)

Česko/autoatlas

Autoatlas nabízí podrobné mapy celého území České republiky v měřítku 1 : 500 000.

Cena: 70 Kč