VAK HB, a.s. - provozní dělník vodovodů (provoz Chotěboř)

Vodovody a kanalizace Havlíčkův Brod, a.s. nabízí zaměstnání na provoze pitné vody Chotěboř na pozici - provozní dělník vodovodů

Náplň práce:

  • montáže, výměny a odečítání vodoměrů
  • zabezpečování a udržování řádného chodu vodohospodářských zařízení
  • opravy poruch na vodovodní síti včetně montážních a výkopových prací
  • budování nových vodohospodářských staveb

Požadavky

  • řidičský průkaz skupiny B,
  • samostatnost, pracovitost, ochota profesně se zdokonalovat,
  • zkušenosti z oboru instalatérství jsou výhodou.

Nabízíme zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve stabilní středně velké společnosti, jednosměnný provoz, 37,5 hodin týdně, po roce pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké benefity

  • 25 dní dovolené,
  • příspěvek na stravování,
  • příspěvek na dovolenou,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • možnost profesních školení.

Zájemci se mohou přihlásit: Ing. Pešout Jakub, VAK HB a. s., Sokolohradská 67, Chotěboř, e-mail: pesout@vakhb.cz, mobil 737 265 545.

Prosíme o zaslání Vašeho strukturovaného životopisu na výše uvedený e-mail.

Platové podmínky jsme připraveni zodpovědět při osobní schůzce.

Nástup možný ihned.