Setkání seniorů pečovatelských domů k výročí MDŽ

Ve čtvrtek 7. března proběhlo v Domě s pečovatelskou službou Nad Řekou 560 setkání seniorů ždíreckých pečovatelských domů k výročí Mezinárodního dne žen. Na toto setkání byli pozváni všechny seniorky, ale i senioři DPS U Pikulky 725, DPS Nad Řekou 560 a Mírová 119. Celé odpolední setkání proběhlo ve velice slavnostním a přátelském prostředí.


Všechny přítomné seniory přivítal starosta města Bohumír Nikl a místostarosta František Němec. Na začátku setkání vystoupily děti z mateřské školky pod vedením paní Markéty Bartákové a paní Terezy Štěrbové. Děti zazpívaly písničky o jaru a maminkách, zatancovaly a zarecitovaly pěkné básničky. Všem se vystoupení velice líbilo. Starosta města seznámil všechny přítomné s plánovanou výstavbou v letošním roce a se všemi společenskými a kulturními akcemi ve Ždírce n. D. a místních osadách. Místostarosta František Němec všem vysvětlil problematiku odpadového hospodářství ve městě a další rozšíření sociálních služeb. Paní Andělová, paní Sotonová a paní Svobodová pozvala přítomné seniory do řad Klubu seniorů a na pořádané akce Klubem seniorů v nejbližším období.


K příjemné slavnostní náladě přispělo nejen dobré občerstvení, ale i pan Milan Kopecký a paní Vendula Sedláčková s hudebním vystoupením. Každý přítomný dostal od dětí a pořadatelů dáreček a ženy dostaly krásnou kytičku.

Ing. Bohumír Nikl, starosta

Celou fotogalerii z akce najdete ZDE.

DSC-1231
DSC-1261
DSC-1224
DSC-1304